Super League 2: Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής


Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές των αγώνων της 11ης αγωνιστικής της Super League 2.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος
Tετάρτη (5/1)

15.00 Απόλλων Πόντου – Π.Ο.Τ. Ηρακλής
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Μινούδης (Πιερίας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

15.00 Πιερικός – Ολυμπιακός Β’
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

15.00 Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

15.00 Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Φλώρινας), Μανασής (Τρικάλων)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

15.00 Καβάλα – Τρίκαλα
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

15.00 Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β’
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

15.00 Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

2ος όμιλος
Tετάρτη (5/1)

15.00 Επισκοπή – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)

15.00 Κηφισιά – Ηρόδοτος
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Πλακάς (Δυτικής Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

15.00 ΑΕΚ Β’ – Αιγάλεω
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

15.00 Καλαμάτα – Καλλιθέα
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Σταυρόγλου (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Στάμος (Ηλείας)

15.00 Παναθηναϊκός Β’ – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

15.00 Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ζάκυνθος
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

15.00 Εργοτέλης – Χανιά
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)

15.00 Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος:Καδδάς (Αχαΐας).



Source link

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.